Image
Zdeněk Gregor
Zdeněk Gregor
Zdeněk Gregor
Zdeněk Gregor
2018-2020 prezident Slovenského šachového zväzu. Dlhoročne sa venuje práci s mládežou a pomáha deťom dosiahnuť ich vytúžené ciele. Je tiež organizátorom mnohých turnajov i majstrovstiev pre deti a aj pre dospelých.

VEDÚCI KRÚŽKU

Od založenia klubu sa snažíme trpezlivou prácou učiť i tie najmenšie deti všetky šachové i nešachové tajomstvá. Otvárame im nové obzory a vďaka tréningom sú deti sústredenejšie, lepšie znášajú napäté situácie, vedia sa omnoho skôr rozhodnúť a vedia si poradiť s následkami svojich rozhodnutí. Naučíme ich vyhrávať ale i znášať prehry. Všetky deti získajú mnoho nových kamarátov a zažijú veľa nových zážitkov. Počas celého roka pre nich pripravujeme rôzne aktivity, súťaže, zapájame ich do školských majstrovstiev i súťaží družstiev a tých ktorý majú záujem pripravujeme i na majstrovské súťaže doma i v zahraničí. Najmenší získajú cenné rady od starších kamarátov a nové poznatky od skvelých trénerov...

Termíny:

Klub má stretnutia každý štvrtok od 16:15 - 18:15hod. na Havranskom 9. Termín platí pre krúžok i akadémiu. Ak máte záujem, prípadne by Vaše dieťa chcelo vidieť ako vyzerajú tréningy, prídte sa kedykoľvek počas tréningov pozrieť ako prebieha výuka.

Začiatočníci


Naši najmenší kamaráti.

Začiatočníci

Bez znalostí o šachu s chuťou naučiť sa niečo nové a spoznať nových kamarátov. Šikovný tréneri sa postarajú o Vaše deti a formou hry a súťaží im vysvetlia základy. Tieto im budú slúžiť ako výborný základ pre ďalší rast.

Mierne pokročilý


Viem čo je šach aj mat !

Mierne pokročilý

Deti, ktoré už vedia ako sa pohybujú figúrky a poznajú pravidlá na šachovnici. Našou úlohou bude rozvíjať tieto zručnosti a pomôcť im získať nové vedomosti. Organizujeme rôzne turnaje a súťaže kde si s novými kamarátmi môžu zmerať svoje sili a získať prvé trofeje a medaile.

Pokročilý


Chcem hrať lepšie !

Pokročilý

Skúsené deti, ktoré vedia hrať a sami majú záujem zlepšovať sa a chuť víťaziť. Pre týchto je určená naša šachová akadémia. Najskúsenejší trénery pre nich pripravili rôzne kurzy a pripravia ich na rôzne vrcholové podujatia ako Majstrovstvá SR, EU, prípadne i svetové podujatia na ktorých sa už veľa našich absolventov už i zúčastnilo.

Kde nás nájdete...

Mapu si môžete priblížiť, posúvať atď.

Kontaktné údaje

V prípade, že nás potrebujete kontaktovať písomne, alebo nám chcete poslať pohľadnicu z dovolenky alebo turnaja, použite nasledovné údaje:
Havranské 9
97404 Banská Bystrica
zdenekgregorbb@gmail.com
+421 907 821 801
Zdenek Gregor

Napíšte nám

© 2024 ŠK Junior CVČ Banská Bystrica
FLICKR fotogaléria